Zapytanie o rezerwację wypełnij formularz

  Zebrane informacje i dane osobowe (kontaktowe) zgodnie z RODO zostaną wykorzystane wyłącznie na potrzeby realizacji usług związanych z naszą działalnością. Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie, powierzonych nam danych.

  Regulamin Domu Prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi u nas zasadami

  Warunki rezerwacji i Regulamin pobytu

  1. Warunkiem rezerwacji jest wpłata ustalonego telefonicznie bądź mailowo zadatku w czasie do 3 dni od wstępnej rezerwacji.
  2. Pozostałą część opłaty za pobyt należy uregulować w pierwszej dobie pobytu.
  3. Rezygnacja z pobytu nie powoduje zwrotu wpłaconego zadatku.
  4. Skrócenie pobytu z przyczyn niezależnych od nas, nie powoduje zwrotu opłaty za niewykorzystane noclegi.
  5. Pobyt rozpoczyna się od godz. 15:00 i kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu.
  6. Cisza nocna obowiązuje wszystkich gości od 22:00 do 7:00.
  7. Za bezpieczeństwo i wszelkie skutki działań dzieci przebywających w naszym obiekcie odpowiedzialność ponoszą ich rodzice lub opiekunowie prawni.
  8. Nie ponosimy odpowiedzialności za niedogodności spowodowane z przyczyn od nas niezależnych np. przerwy w dostawie prądu lub wody.
  9. Nie ponosimy odpowiedzialności za gotówkę oraz inne rzeczy wartościowe pozostawione w pokojach lub na terenie obiektu, a także utratę lub uszkodzenie samochodu lub innego pojazdu należącego do naszych gości.
  10. Parking znajduje się na zamkniętej posesji, ale jest niestrzeżony. Na jeden pokój/domek przypada jedno miejsce parkingowe.
  11. Za zgubienie lub zniszczenie pilota do bramy wjazdowej pobieramy opłatę 100 zł.
  12. Zabronione jest nocowanie w pokoju lub domku osób, które nie zostały zameldowane w naszym obiekcie.
  13. W przypadku przekroczenia deklarowanej liczby osób korzystających z pokoju lub domku zastrzegamy sobie prawo do natychmiastowego zerwania umowy najmu z wszystkimi konsekwencjami bez konieczności zwrotu wniesionej wcześniej opłaty.
  14. Na terenie całego obiektu obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów oraz używania własnych kuchenek i piecyków elektrycznych.
  15. Zapraszamy bez zwierząt.
  16. Nasi goście mają obowiązek segregowania śmieci.
  17. Po zakończeniu pobytu goście zobowiązani są zwrócić pomieszczenie wraz z jego wyposażeniem w stanie nie pogorszonym, za wszelkie zniszczenia odpowiedzialność finansowa spada na zameldowanych gości.
  18. Wpłata zadatku jest jednoznaczna z akceptacją niniejszego regulaminu.